.

ИО-ЛИНК PCIE Картичка (82574L)

ИО-ЛИНК PCIE Картичка (82574L)

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

82574 L чип, кои се подобри сервери стабилност.Споредете да EXPI9301 CT.RJ45 Пристаништа (10/100/1000 Mbps) за да се поврзете Cat5/ Cat6/ Cat7, до 100 метри.PCIe v1.1 (2.5 G T/s) x1 Лејн, компатибилен со PCIE X1, X2, X4, X8, X16 Слот.Поддршка OS:Windows 7/8/10/Visa/XP, Windows Server 2003/2008/2012/2016/2019, Linux, Centos/RHEL 6/7/8,Ubuntu 16/18/19/20,Debian 9/10/11,Free BSD 10/11/12, Vmware Esxi 5/6/7,итн.

Особините