.

Scotsman F0822W-1 Продиџи Мраз Производител

Scotsman F0822W-1 Продиџи Мраз Производител

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Компресор гаранција : 5 години делови на компресор.Делови и работна гаранција : 3 година делови и работна гаранции.По желба : Ексклузивни Chill Tech вода застрашувачки систем.Се зголемува мраз приноси. : Не факултативна Chill Tech вода и систем за третман.Собрани во НАС, со НАС и странски делови.Потребни бин продава одделно.Продиџи Плус Мраз Создателот, шушка стил, водено ладење, автономни кондензаторот, до 775 lb производство/24 часа, Авто-alert укажува светла, од не ' рѓосувачки челик заврши, R-404 A ладилни, 115v/60/1-ph, 16.7 засилувачи.

Особините