.

Разноврсна Гел Стил Мус

Разноврсна Гел Стил Мус

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На јачината на звукот и Контрола !Уникатно различни, алкохол-слободен стил алатка дизајнирана за да ви дадат контрола на гел во условување на косата.Супер збогатен ботанички екстракти на Awapuhi, Алое Вера, Киви, Манго и Страст Овошје потхрануваат косата, додавајќи тело и сјај.Одлично за volumizing и прилагодување.Обезбедува медиум задржете.Vegan Directions Pump мала количина на гел во дланка и работа во пена со вашите прсти.Се применуваат на влажна коса каде лифт, на јачината на звукот и контрола на се што сакате.Следат со вашиот омилен стил и техника или нека коса се исуши природно.Чување на собна температура.Indications Hair дека е во потребата од лифтот и волумен.Коса што сака да биде голема или со волумен со сеуште има сјајна условени ефект.Ingredients Super збогатен ботанички екстракти на Awapuhi, Алое Вера, Киви, Манго и Страст Овошје потхрануваат косата, додавајќи тело и сјај.

Особините