.

Ауси Косата, со Јојоба & Морски Алги, Инстант Замрзнување, 24 Часа Чекање, 6 fl мл, Triple Pack

Ауси Косата, со Јојоба & Морски Алги, Инстант Замрзнување, 24 Часа Чекање, 6 fl мл, Triple Pack

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ќе добиете три 6 унца конзерви на Косата.СОВРШЕН ЗА сите типови коса.КОРИСТЕТЕ ГО за ДА им даде на косата 24-час max задржете.ИСПОЛНЕТ СО Австралиската маслото од јојоба & морски алги.МИРИСА на тропско овошје & violets.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТОА ВО ВО ЕДЕН МОМЕНТ.Ауси Инстант Замрзнување Мус дава вашиот изглед веднаш силна одржи без да се прави тоа се чувствуваат крцкава.Инстант Замрзнување Мус, исполнет со Австралиската маслото од јојоба и морски алги, ја храни косата и обезбедува 24-часовна max задржете.За употреба, се применува dollop на вкусен, тропски-миризливи sculpting мус за коса преку влажна насоки и работа на косата до саканиот стил.

Особините