.

3ZH Триумф Острилка Електрични Молив Острилка Сет, Електрични Молив Острилка за Деца, Преносни Електрични Молив Острилка за Училница Постави, за Училиштето, Училниц

3ZH Триумф Острилка Електрични Молив Острилка Сет, Електрични Молив Острилка за Деца, Преносни Електрични Молив Острилка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【 Острилка】 Овој молив sharpene Совршен за ученици, наставници, уметници, архитекти, инженери, деца, итн.ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ОСТРИЛКА : Sharpens пенкало побрзо и полесно, и може да се изостри и пишување и цртање.USB полнење, безбеден и лесен за употреба.ЕЛЕКТРИЧНИ ГУМИЧКА : Контролирање на тоа со мал копчето, Кружни движење и силен мотор ви овозможи да се избрише насочени области ефикасно и прецизно.HB ДРЖЕЊЕ КОРЕКЦИЈА ПЕНКАЛО : Според Hb Држење Корекција Пенкало, на Држење на Пишување Може да Биде Поправена.ДЕСКТОП ПРАВОСМУКАЛКА : Еден-копче за отстранување на десктоп гумичка/молив струготини/бисквит остатоци, итн., безбеден и лесен за употреба.Овој молив sharpene Совршен за ученици, наставници, уметници, архитекти, инженери, деца, итн.Електрични Молив Острилка, Тешки-должност Спирален Сечилото да се Изостри Брзо, Авто Стоп за Обоени Моливи, Батерија работат во Училиште Училница/Office/Home Feature : -Подолго nib, наострен совет, застој,-Прилагодлив nib (прилагодливи во две дебелини), -Брзо да се исчисти desktop Packing спецификација : 315×253×102 MMElectric молив sharpenermaterial : plastic Electric десктоп вакуум cleaner Brush материјали : најлон brush Electric гума sassafras Purpose : Скица на цртеж tool Package : ①Fully автоматско молив острилка*1②Electric правосмукалка*1③Electric гумичка*1④Rubber core *1⑤Position корекција пенкало*1⑥USB полнење кабел*1⑦Mi мал круг налепница*1⑧ Правосмукалка додатоци*1 Note : Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините

315×253×102MM :
Electric pencil sharpener :
material:
plastic
Electric desktop vacuum cleaner :
Brush material:
nylon brush
Electric rubber sassafras :
Purpose:
Sketch drawing tool
Package:
①Fully automatic pencil sharpener*1 :
②Electric vacuum cleaner*1 :
③Electric eraser*1 :
④Rubber core *1 :
⑤Position correction pen*1 :
⑥USB charging cable*1 :
⑦Mi small circle sticker*1 :
⑧ Vacuum cleaner accessories*1 :
Due to the different display and different light,the picture may not reflect the actual color of the item. :