.

Osecet iPhone Полнач 1ft MFi Сертифициран 5 Пак Десен Агол Молња Кабел 1 Нога 90 степени Најлон Плетенка Полнење Кабел за iPhone 13 12 11 Про X XS XR Плус 8 7 6 5 (Сива,1 Нозе)

Osecet iPhone Полнач 1ft MFi Сертифициран 5 Пак Десен Агол Молња Кабел 1 Нога 90 степени Најлон Плетенка Полнење Кабел

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Уникатен 1ft Должина】должината е посебно дизајниран за моќ банка,станица за полнење,usb полнач за центар,мулти-портен usb ѕид полнач за во автомобил полнач,и лап-топ компјутери.На 1ft iphone полнач е брзина на полнење и пренос на податоци е многу побрз од други кабли. 【Брзо Полнење т мора да се грижите за кабел јазли.Лесно да се носат,спаси повеќе простор.Овој краток молња кабелот е 12inch/1ft.На 1ft i Phone полначи брзина на полнење и пренос на податоци, е побрз од други кабли.Лесно да се носат, не јазол.Високо-квалитет бакар жица може да се направи полнење брзина и побрз пренос на податоци, кои може да се заштеди време.Во исто време,се осигура дека Вие и Вашите Уреди се безбедни.Повеќе удобен и удобно за играње игри,гледање видеа или читање на е-книги.IPhone кабел има висока-квалитет најлон плетенка јакна,што е повеќе издржливи,метежот-слободни и долгорочни чисти.iphone кабелот работи со сите молња Порта уреди.Поддржува i OS систем надградби и компатибилен со i OS 8/9/10/11/12/13/14. iphone полнач кабелот компатибилен i Phone 12 Про Max / 12 мини /11 Pro / 11 Про Max / X Max / XR / 8 / 8plus / 7 / 7plus / 6s / 6s Плус / 6 / 6 Plus / 5s / 5в / 5 / SE (2016 ГОДИНА) / SE2 (2020).i Pad кабелот на полначот на компатибилен со i Pad Воздух / Air 2 / Ер 2013 /i Pad Мини / Мини 2 / Мини 3 /Мини 4/i Pad (4та Генерација) и повеќе.i Phone мозок,i Phone кабел,i Phone жица,i Phone, за полнење мозок,i Phone, за полнење кабел,i Phone, за полнење жица,i Phone полнач мозок,i Phone држачи за кабел,i Phone полнач жица.молња мозок,молња жица,молња полнење мозок,молња полнење кабел,молња полнење жица,молња кабелот на полначот.i Pad мозок,i Pad кабел,i Pad жица,i Pad полнење мозок,i Pad полнење кабел,i Pad полнење жица,i Pad полначот мозок,i Pad држачи за кабел,i Pad полначот жица. 1ft iphone држачи за кабел.Совршена должина,што е многу погодно да го наполните уредот во близина на опсег.Без дополнителен должина на кабелот,не повеќе хаос,вие не мора да се грижите за кабел јазли.Лесно да се носат,спаси повеќе простор.

Особините