.

YHMY Моќ Сонда LED Моќ Тестер Крушка Светилка Светлина Кутија Напон Моќ Брзо Брзо Тестер на Електрична Енергија Параметар Метар за E27 B22 E14 за Тест

YHMY Моќ Сонда LED Моќ Тестер Крушка Светилка Светлина Кутија Напон Моќ Брзо Брзо Тестер на Електрична Енергија Параметар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погодни за автомобили, камиони, бродови, приколки, мотоцикли и моторни. Иглата-земјата чист бакар сонда може лесно да се вежба дупки, и има широк спектар на 5-32 V е тешко да се постигне места;. Функција на одржување на светлината може да ги тестира различни возење сигнали, што е повеќе удобен и брз со две еден;. - Тоа ќе ви помогне да се поврзете за широк спектар на multimeters, електроника, и возила.Тие се дизајнирани за да го замени вашиот лошо дигитални multimeter сонда. - Тоа точно може да се открие различни линија грешки под ситуација на штета на гумени капак.Спецификација : име на Производ : ВОДЕШЕ брз тест светлина кутија (4 приказ на табела верзија)Моќ опсег : 0-400 WProduct големина : 190*125* 45mm Voltage опсег : 0-300 WWorking напон : 90-265 V, 50 HZProduct употреба : се користи за моќ тест на сите ПРЕДВОДЕНА заврши lights Note : светилка приклучок интерфејс е сите брзи plug-in-типот, кој е погоден за брз тест, не е фиксна интерфејс.Пакетот вклучува : 1 x ВОДЕШЕ брз тест светлина кутија.

Особините

Product name:
LED quick test light box (4 display table version)
Power range:
0-400W
Product size:
190*125* 45mm
Voltage range:
0-300W
Working voltage:
90-265V, 50HZ
Product use:
used for power test of all LED finished lights
Note:
The lamp socket interface is all quick plug-in type, which is convenient for quick test, not a fixed interface.
Package includes:
1 x LED quick test light box :