.

papababe Клеча Рек 800 LB Капацитет Моќ Решетката 2x 2 Челик Моќ Кафез Вежба Стои со 4 J-Куки за Клупата Притиснете, Кревање и Сила за Обука

papababe Клеча Рек 800 LB Капацитет Моќ Решетката 2x 2 Челик Моќ Кафез Вежба Стои со 4 J-Куки за Клупата Притиснете, Кревање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки Челик. 800 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ - Тешки-должност 2" x 2" и 11 - 12 мерач тубуларна челична рамка изградба со 800 lb max тежина капацитет, може да направи сериозни придобивки од оваа власт кафез и да се поттикнат да помине вашите граници. 33 ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НИВОА - 33 вертикална висина прилагодување дозволи за различни прилагодувања на J-Куки и безбедноста барови, погоден за различни вежби и луѓето на различни височини.Од 17.5" до 68" висина, можете да го користите за клеча решетката и клупата печатот, се повлече-up бар и повеќе.СИТЕ-ВО-ЕДНО STANCHION - Сите-во-едно stanchion обезбедува поголема товарот капацитет, непоколеблив посилна корисничко искуство и полесно собранието од тренингот кафез кои треба да бидат собрани од 2 одделни столбови.НЕПОКОЛЕБЛИВ НАБИТОСТ - 82" x 48" x 47"(Lx Hx W), 2" x 2" челична рамка обезбедува стабилна конструкција за години на употреба.Четири гром дупки доаѓаат со секоја нога на кафезот, можете да гром салата решетката до подот лесно.ВИСОК КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ GAURANTEED - Прилагодлив J-куки и беа 25,5" безбедност барови со комбинирана тежина капацитет од 800 фунти и 26 прилагодлива висина нивоа ви даде мир на умот како што се фокусира на својата сила за обука, исто така компатибилна со 7 ft Олимписки барови.

Особините