.

Сончево Здравје И Фитнес Моќ Зона Клеча Стојат Моќ Багажник, Моќ Кафез

Сончево Здравје И Фитнес Моќ Зона Клеча Стојат Моќ Багажник, Моќ Кафез

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКА МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА : Супериорен се изгради и инженерство овозможува оваа Лат се Повлече Надолу Прилог за да го носат до 352 КГ максимална тежина.ИСПРАВЕНА РЕДОВИ : На противтежа исто така ви помага со кадрици и underarm исправена редови.Се наоѓа во близина на нозете, исправена handlebars помогне да се обезбеди сеопфатна вкупно горниот дел од телото тренингот.ПРИЛАГОДЛИВИ ОТПОР : да се Користат како противтежа со која било големина тежина плочи за само право тип на сила тренингот сте во потрага за да се направи вашите добивки.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Висока јачина на најлон обложени кабли и макара дава оваа повлече надолу прилогот што ќе се обезбеди долгорочна високи перформанси употреба.КОМПАТИБИЛНОСТ : Закачите на Сончево Здравје и Фитнес Моќ Зона серија на моќ кафези и моќ полици вклучувајќи : SF-XF9925, SF-XF9931 или SF-XF9933. ОЛИМПИСКИ ПЛОЧА СКЛАДИРАЊЕ : Со безбедноста клипови, организирање на тежини на полици, додека додавање на дополнителна стабилност при користењето на машината. (Тежини НЕ се вклучени).

Особините