.

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Алкател 3T 10 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Алкател 3T 10 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за Алкател 3 T 10 Таблета ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Алкател 10 3 T за сите тоа го прави.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Алкател 3 T 10 Таблет од San Flash-ТМ.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.Сите права се задржани.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.

Особините