.

Kiehl е Сино Билни Акни Чистење Третман Полна Големина

Kiehl е Сино Билни Акни Чистење Третман Полна Големина

DEN 227.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сина Билни Акни Чистење Третман 5.0 fl мл 150 ml.На пенење чистење со Салицилна Киселина која помага да се исчисти акни флеки.Нашите efficacious акни чистење, формулиран за да помогне јасно флеки и да спречи нови од формирање, помага да се прочисти порите и да ги отстрани трагите од нечистотија и масло.Инспириран од нашите исконски Сина Astringent Растителен Лосион, ова звучеше чистење со Салицилна Киселина е идеална првиот чекор во вашите акни нега на кожата рутина.Им помага на чистење на порите и да се намали blackheads, whiteheads и други видови на акни флеки.

Особините