.

Boardwalk Кат Четка Главата, 36 Главата, Palmyra Влакната - Вклучува по еден.

Boardwalk Кат Четка Главата, 36 Главата, Palmyra Влакната - Вклучува по еден.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува по еден.Тврдо блок со две навој се справи со дупки.Рачките се продава одделно.Тврдо блок со две навој се справи со дупки.Рачките се продава одделно.Наежвам Материјал : Palmyra Влакна; Четка Должина : 36"; Наежвам Должина : 3 1/4"; Наежвам Боја : Кафена.

Особините