.

Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6 Перат Ткаенини Отпорни на Топлина Не се Лизга ПВЦ Водоотпорен Ткаени Винил Маса Душеци за Домашна Кујна Ресторан Божиќ Партија Де?

Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6 Перат Ткаенини Отпорни на Топлина Не се Лизга ПВЦ Водоотпорен Ткаени Винил Маса

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Placemat е еден вид на храна која може да се заштити и ги красат маса. √ 【Совршена Декорација】- Тоа се многу погодни за секоја сцена, како што се секојдневна употреба, роденден, Божиќ, housewarming, одмор, забава, семеен собир, свадбен, итн.Убава и стилски placemats може да додадете повеќе забава за вашата кујна маса и кафе време. √ 【Лесно да се Чисти】- Лесно да се избрише чисти, мие маса душеци, нема да избледи и дамка.Нашите производи се произведени со upmost внимание на квалитет, детали и вредност, Одлична вредност.Тоа не е само погодна за јадење табели за да се спречи садови од лизгање и заштита на трпезариска маса, но исто така и за домашна декорација.Wigood placemats може да се заштити вашата маса од гребнатини и дамки. √ 【Отпорни на топлина Placemats】- вистинска изолација на овие маса душеци може да достигне 302°F (150°C), што е многу отпорни на топлина и издржливи.Wigood маса душеци може да и заштита на вашата маса и садови.ПВЦ placemat, невкусна, отпорни на топлина, носат-отпорни.Погоден за различни прилики.Како декорација на вашиот јадење маси и чај маса.Течност може да помине низ placemat и се чистат по завршувањето.

Особините