.

Gogeve Placemats за Трпезариска Маса Сет од 4, Божиќ Борови Црно и Бело Бивол Plaid Место Душеци, Не се Лизга Затворен Placemat Перат Трајни Памук, Лен Место Мат за Домашна Кујна тр?

Gogeve Placemats за Трпезариска Маса Сет од 4, Божиќ Борови Црно и Бело Бивол Plaid Место Душеци, Не се Лизга Затворен

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Ова placemats сет од 4 се направени од памук, лен мешавина ткаенини, што е многу издржлив, лесен, не се лизга, топлина-доказ и не Бледнее.Оваа прекрасна placemat не само што може да ги красат вашата трпезариска маса и и да се создаде пријатна семејна вечера, но, исто така, може да се заштити вашата маса од гребнатини и дамки.Големина : големината на оваа трпезариска маса placemats се 13 Инчи, Широк и 19 Инчи Долг(33cm x 48cm).Ние обезбедуваме 2 опции, Сет од 4 и Сет од 6, можете да изберете 4 парчиња placemats или 6 компјутери placemats според бројот на вашето семејство или вашите потреби.Дамка-Доказ & Топлина-Доказ Placemats : Нашата placemats може да се спречи било дамките од директно вливаат во вашата маса за време на вашиот вечера, но течноста може да оди преку.Нашите табела placemats се топлина доказ до 176°F (80°C), добро Може да се заштити вашата маса мебел од топла супа, топло кафе, итн.Совршена Декорација Placemats : Нашата placemats имате повеќе шеми на различни стилови за да изберете од, како што се Божиќ, ноќта на Вештерките, Модерен Farmhouse, денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените, Велигден, Св. Патрик, Мајчината Ден, итн.Нашата маса душеци може да биде добар натпревар со вашата трпезариска маса.Перат Placemats : Ова placemats машина се перат, но миење на рацете се препорачува, бојата не ќе исчезнат после миење многу пати.Не кајгана, железо на ниска температура ако е потребно.Ако дамките се заглавени во placemats, можете да исчистете ја со мека четка.Материјал : Памук, Лен Мешавина Големина : 13""(W) x 19""(L) Пакет се Вклучени : Placemats Сет од 4 / Placemats Сет од 6 Табела Душеци : Темно дрво маса, Стаклена маса, Браун dinning маса, Бела трпезариска маса, Современи дрвени farmhouse маса, итн.Широко се Користи : Dinning Маса, Кујна, Канцеларија Биро, Чај Маса, Конференциска Сала маса, Западен Ресторан и Хотел Карактеристики : 1. Перат placemats, Топлина-доказ placemats, Дамка-доказ placemats 2. Штити табела врвот на површина и ја намалува бучавата од плочи и flatware. 3. Одлично за СКАРА, под вашето кафе создателот, патио, денот на Благодарноста и Божиќна вечера, отворено партии и неформални кујна украси. 4. Прекрасен дизајн ќе додадете забава допир на кујнската маса и одмор или партија атмосфера Топло Совети : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е слика и на вистинскиот објект. 2. Мерењето е дозволено грешка е 1-2cm.

Особините