.

Крило Бифтек | Прибл. 6 lbs. | 4 Стекови

Крило Бифтек | Прибл. 6 lbs. | 4 Стекови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крило Бифтек Прибл. 6 lbs. 4 Стекови.Уверение Халал, Рака-Сечење, Антибиотски-Бесплатно, Кафез-Бесплатно, Хумано Воскресна, банката на федерални резерви 100% Трева-Фед Говедско месо и USDA Проверуваат. 4 пакети, секој пакет содржи 1 бифтек.Вистинската тежина може да се разликува, на приближна тежина на секој пакет 24 мл.Совршено свежи, замрзнати, спакувани, и portioned за вашите потреби.Слободен Испорака на нарачки над $150. 4 пакети, секој пакет содржи 1 бифтек.Вистинската тежина може да се разликува, на приближна тежина на секој пакет 24 мл.Совршено свежи, замрзнати, спакувани, и portioned за вашите потреби.Младата Храна Трева-Фед Крило Стек.Сите наши добиток Рака Обработени Халал, покрена хумано, ги исполнува строгите стандарди барања за квалитет и транспарентност.

Особините