.

Mesh & Жица Крпа - 30x30cm Ткаени Жица 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филтрација Скара Лист Филтер 20 Mesh - со FriccoBB

Mesh & Жица Крпа - 30x30cm Ткаени Жица 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филтрација Скара Лист Филтер 20 Mesh - со FriccoBB

DEN 1872.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производот, исто така, се совпаѓа со бараниот : птица пребивање, градина пребивање, растенијата пребивање, Ткаени Жица Крпа Екран од не ' Рѓосувачки Челик, Алуминиум Моделирање Жица Mesh, рака плетење предиво, разновидниот предиво,.Убаво боја, животната средина стил.Направени од премиум материјал, издржлив за практична и долгорочна употреба.Ве молиме имајте предвид, бои може да се разликува малку во зависност од резолуцијата на екранот на вашиот уред или компјутер што гледате на.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Особините