.

8 1/2 L x 14 W Црна 30 КОМПЈУТЕРИ 6 Видите Ресторан Мени Покрие Сите Страни се Пораби со Leatherette Намали Двојно Stitched со Појавување на Боја Нишка НИ Испорака (8 1/2 L x 14 W, Црна)

8 1/2 L x 14 W Црна 30 КОМПЈУТЕРИ 6 Видите Ресторан Мени Покрие Сите Страни се Пораби со Leatherette Намали Двојно Stitched

DEN 2024.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите Страни се пораби со leatherette трим, двојно stitched со појавување на боја тема.Fashional, убава, привлечна, и фирма!Секој агол се украсени со домот злато метал.Оптоварување мени или хартија од страна.Лесно да се чистат со влажна крпа.Безбеден и еколошки.Сосема нов и се подготвени да брод.Големина : 8 1/2" L x 14" W | Боја : Црна.

Особините