.

Godox АД-S85S Длабоко Параболична Godox Планината Softbox за AD400PRO

Godox АД-S85S Длабоко Параболична Godox Планината Softbox за AD400PRO

DEN 1318.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Чадор структура брза демонтажа. 2.Godox планината се помали и повеќе преносни. 3. Параболична дизајн за да се обезбеди повеќе дури и мека светлина ефект за снимање. 4. Инсталирање на надворешниот diffuser : отворете ја diffuser и рамномерно нанесете на softbox работ. 5. Инсталирајте softbox на светлината стојат : ве молиме внесете ја флеш во softbox пред да ги инсталирате на светлината стојат(се Продава одделно).Спецификации : Бренд : Godox Модел : АД-S85 S Планината Тип : Godox планината Пакет Листа : 1 x АД-S85 S Мрежа softbox.

Особините