.

Yidoblo Softbox со Мрежа за 300W RGBW LED Панел Светилка СТАН Контрола Мека LED Светилка Со 12 Фотографија Светлосни Ефекти во Собата за Студио за Видео Филм LEDkit

Yidoblo Softbox со Мрежа за 300W RGBW LED Панел Светилка СТАН Контрола Мека LED Светилка Со 12 Фотографија Светлосни Ефекти

DEN 2903.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. За Android телефоните, едноставно скенирање на QR код на производот.На баласт е опремен со целосен систем за ладење, вграден вентилатор, но без бучава, 3m DC кабел и надворешна батерија за напојување.Покрај тоа, тие се манипулира 12 ефекти, без потреба за осветлување конзола или часови на програмирање.Yidoblo LED панел светлина се фокусира на филмски и телевизиски светла, филмови, филмски и телевизиски драми, реклами, играни филмови, филмски студија, студија, интервјуа, видео осветлување итн .Секој ефект има неколку параметри кои овозможуваат прилагодување на ефектот за да одговара на вашите потреби.Оваа светлина е неверојатно!Економска алтернатива за Arri Skypanels.За производ за било какви прашања, контактирајте со нас .Опис на производот : НА серија филмски и телевизиски lampis дизајниран од страна на четири видови на LED печ комбинација на RGBW, која има карактеристики на висока ефикасност, заштеда на енергија и минимална светлина на косата.Нека ПИ-серија Панел provids убава, мека и светлина.

Особините