.

Феникс е Богатство Ризница Engravable Сребрена Боја Кревање Медал

Феникс е Богатство Ризница Engravable Сребрена Боја Кревање Медал

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

engravable назад.кревање медал околу 2" дијаметар.сребрена боја медал.карактеристики на тегови на предната страна.плакета дизајн на грбот е engravable.Сребрена боја кревање медал со engravable назад.

Особините