.

mimiliy Мебел Перница 5-100pcs Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm Дијаметар Бела за Подот Заштита, Анти-Лизга и Анти-Вибра

mimiliy Мебел Перница 5-100pcs Мебел Нозе Помине Пластични Планирам Нокти, Стол, Маса Нога Заштитник Влошки 14/16/17/21mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Овие слајд шини се многу погодни за дрвен мебел нозе.Има влага доказ и против пролизгување ефекти. 2. Изработени од пластични и метални материјали, има подолг живот од леплива влошки и е полесно да се замени. 3. Ноктите на нозете на маса или стол за да им помогне на мебел преместување без проблеми на подот и заштита на хард кат површина од гребнатини. 4. Материјал : пластика, метал. 5. Облик : координатите на географската ширина и должина круг. 5-100 парчиња на мебел нога нокти пластични лизгачки помине стол табела нога заштитник 14/16/17/21mm дијаметар whitedescription : 1. Овие слајд шини се многу погодни за дрвен мебел нозе.Има влага доказ и против пролизгување ефекти.2. Изработени од пластични и метални материјали, има подолг живот од леплива влошки и е полесно да се замени.3. Ноктите на нозете на маса или стол за да им помогне на мебел преместување без проблеми на подот и заштита на хард кат површина од гребнатини.спецификација : име на Производ : Мебел лизгачки нога nail White color Material : пластични, metal Shape : координатите на географската ширина и должина circleinstallation чекори : 1. Првата вежба мала дупка во чаир нога.2. Потоа користете чекан да се вози на нокти во.3. Овој метод може да се спречи помине од свиткување должи на прекумерна сила.Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не ум oefore ordering The производ фотографии се направени во вид, затоа што снимањето е различна од светлината и на екранот, може да биде боја разлика, стоките се предмет на вистинскиот вид ВИ БЛАГОДАРИМЕ!Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.

Особините

Product name:
Furniture foot sliding nail
White color :
Material:
plastic, metal
Shape:
latitude and longitude circle
installation steps:
1. First drill a small hole in the chair leg. :
2. Then use a hammer to drive the nail in. :
3. This method can prevent the nail from bending due to excessive force. :
Please allow 2-3% error due to manual measurement and make sure you do not mind oefore ordering :
The product photos are taken in kind, because the shooting is different from the light and the display, there may be color difference, the goods are subject to the actual kind :
THANK YOU! :
My products have passed strict quality inspection procedures, you can rest assured to buy :