.

Heayzoki Мебел Нозе Влошки 18Pcs Синтетички Каучук Мебел Нозе Влошки Трајни Практични Мебел Нога Мат Широк Апликации за Мебел Дома

Heayzoki Мебел Нозе Влошки 18Pcs Синтетички Каучук Мебел Нозе Влошки Трајни Практични Мебел Нога Мат Широк Апликации за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заштита на животната средина, nontoxic без мирис, се чувствуваат удобно, убави изглед.Висока еластичност, стареењето отпор, пламен retardant, отпорност, отпорност на триење, масло отпор.Еколошки гумени патосници, синтетички каучук, издржливи во употреба.Вклучувајќи 18pcs мебел нозе влошки од пакетот, на состанокот на вашата различни потреби.Погоден за мебел дома табела биро, практични додатоци, широко се користи.Функција : 1. Еколошки гумени патосници, синтетички каучук, издржливи во употреба.2. Висока еластичност, стареењето отпор, пламен retardant, отпорност, отпорност на триење, масло отпор.3. Заштита на животната средина, nontoxic без мирис, се чувствуваат удобно, убави изглед.4. Вклучувајќи 18pcs мебел нозе влошки од пакетот, на состанокот на вашата различни потреби.5. Погоден за мебел дома табела биро, практични додатоци, широко се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мебел Нозе Pads Material : Синтетички Rubber Color : Црна Димензии : Како Слики Покажуваат Пакет Листата : 18 x Мебел Нозе Влошки.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Furniture Feet Pads
Material:
Synthetic Rubber
Color:
Black 
Size:
As Pictures Show 
Package List:
18 x Furniture Feet Pads :