.

Не-Плетени Стол Влошки Мебел Додатоци Маса и Стол Влошки Лепило Дома Анти-Нула Чувствува Заштита Влошки (Комбинација Пак, 51 Капсули/Set)

Не-Плетени Стол Влошки Мебел Додатоци Маса и Стол Влошки Лепило Дома Анти-Нула Чувствува Заштита Влошки (Комбинација Пак,

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Тоа доаѓа со висока вискозност назад лепак, која има силна stickiness и не е лесно да се degumm.Тоа може да се користи во повеќето сцени. 2.4 mm дебели дизајн може подобро да ја заштитите подот и намалување на бучава. 3.Тоа може да се користи како анти-судир перница за да се спречи шок и намалување на бучава, перница и да се спречи судир, заштита на мебел и намалување на бучава. 4.DIY може да се намали големината на проблемот, не грижете се, може да се намали во големина или форма сакате. 5.Во голема мера се намали степенот на почетниот пропадна.Дали ви се допаѓа да се види гребнатини и scuffs на подот во Вашиот прекрасен дом?Замисли дека еден сончев ден Ќе се погледне на дрвени или ламинатни подни и да се види сето тоа е покриено со гребнатини од страна на седишта и столчиња.Колку напор и пари ќе се потрошат за да ги отстраните овие гребнатини?Чувствував мебел лизгачи за тврдо дрво подови се спречи појавата на вакви проблеми во иднина и заштита на дрвени и ламинат површини во Вашиот дом од гребнатини и scuffs!Пакет на 51 Чувствува Мебел Влошки вклучува : 1 рампа – 4½ x6 инчен - за тешки мебел – кревети, кабинети, и dressers.Може да се отсечени облик и големина што ви треба. 8pcs круг влошки – 1 ½ инчен - табела за нозе. 16 компјутери круг влошки – 1 инч - за чаир & рака-чаир нозе. 10pcs круг влошки – ¾ инчен - за мали столчиња, вазни, растенијата садови, итн. 12pcs Плоштади влошки – ¾ инчен x ¾ инчен - за мали столчиња, вазни, растенијата садови, итн. 4 Ленти влошки – 4 ½ x 6 инчи - за dressers кабинет.

Особините