.

QAQA Мебел Нозе Прилагодливи Кабинет Нозе Метал Железо Мебел Нозе со Гумена Подлога Кревет Нозе Троседот Нозе Кафе на Маса Нозе Бања ТВ Кревет Поддршка Нозе Хардвер ?

QAQA Мебел Нозе Прилагодливи Кабинет Нозе Метал Железо Мебел Нозе со Гумена Подлога Кревет Нозе Троседот Нозе Кафе на Маса

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив материјал.DIY мебел, опрема, кабинети, полици итн.Лесно да се инсталира, уникатен дизајн со прилагодлива висина.Важна забелешка : ве Молиме проверете гром големина ти треба пред купување.Бидете сигурни дека тоа е компатибилна со вашиот мебел. 1.Дизајн : на дното на кабинетот нозе е не се лизга дизајн и отпорни на абење.Се спречи оштетување на подот. 2.Материјал : мебел нозе се изработени од здрав железо, светлината, за да не овенат, носат-отпорни, издржлив, лесен за одржување и чистење.На мебел троседот нозе се трајни и силни.Лесно да се чисти и да се одржуваат, тоа е широко се користат во софи, табели, кабинети, кабинети и други мебел.Вклучувајќи ги шрафовите за монтирање.Име на производ : Мебел legs Number на производи : 4 Product боја : gold Product материјал : iron Available во две големини : 20cm, 23cm Scope на примена : троседот, кафе на маса, ТВ кабинет, кабинет, гардероба, кревет маса, чевли кабинет, бања кабинет Ние сме посветени на давањето висок квалитет на мебел нозе за многу години;може да гарантира за квалитетот на производите; може да се купи со доверба.Поради мерење и снимање причини, постојат суптилни разлики во големината и бојата на кожата.Со нетрпение очекувам да вашата разбере.Ние сме одговорни за стоката ние испрати.Ако има проблем.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори и да ги реши што е можно поскоро.Среќен шопинг!.

Особините