.

Танц шарени мечка Јога Мат, Фитнес & Вежба Мат за Жените Тренингот Вежби Мат, Еко-Пријателски Јога Пилатес Мат со Складирање Торба

Танц шарени мечка Јога Мат, Фитнес & Вежба Мат за Жените Тренингот Вежби Мат, Еко-Пријателски Јога Пилатес Мат со Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашиот Танц шарени мечка јога мат решава многу проблеми со други материјали, за разлика од гума и ПВЦ, тоа е без мирис, многу повеќе еластични, неверојатно лесен, екстра мек за да се практикуваат на и antiâ€"пропадна.Вежба душеци се погодни за многу форми на Јога,Пилатес и фитнес. 70.8" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини.Со висока густина пена материјал, 0.2 инчи дебела премиум мат удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови ,Со двоен двострано не се лизга површини, Биланс Од сите намена премиум вежба јога мат доаѓа со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Јога,Пилатес,Exerciseâ€" Наменета за Јога, Пилатес и сите видови на Физичка Вежба : Теретана, Фитнес и Вежбање Дома, Calisthenics, Barre, Интервал Кат Обуката : Седат прозорци, Притиснете-ups, Штици, Скокови, и во затворени простории и на отворено.Грижа инструкции : на самото Место се чистат со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, Сува станот.Ве молиме не се изложени на сонце за подолг период на време.Нашите душеци доаѓаат со бесплатен мрежа торба,можете да го носат на фитнес или каде што сакате. 100% Задоволство гаранција : Ако имате било какви прашања , ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Нашата мисија е да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.Лесен и лесно да се носат, сите јога душеци доаѓаат со бесплатен мрежа торба, која можете да го носат на фитнес, Јога studios, или пак патување јога мат со вас да било тренингот за обука; Тоа е лесно да се тркалаат до продавница.Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 2-4cm.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања со нашите јога мат.

Особините