.

Lenergy Јога Мат, Симпатична Панда Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот Мат за Вежбање Фитнес Салата 72x24in

Lenergy Јога Мат, Симпатична Панда Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални Тест лабораторија сертифицирани - Нашите врвни јога мат е направен од TPE материјал и тестиран од страна на професионален сертификат лабораторија, да се придржува кон НАС CA65 на тешки метали стандард и ЕВРОП СТИГНАТ до директивата.Безбедност за вас и вашите семејства.Против Пролизгување Текстура Дизајн - Долен слој со добро зафат ефект и не се лизга површина помогне да се задржи на вашиот движење.Висок квалитет - Анти-триење и абење отпор, Nontoxic мирис.Целиот материјал кој се користи Еко-пријателски.Оптимален физички својства - 72 инчи долг од 24 инчи ширина и 0.25 инчи дебелина, повеќето оптимална големина за Јога мат.Држете го вашето тело, перница, колената, зглобовите целосна заштита.Изолира од подот и соодветна контрола на подот.Лесно да се носат - јога мат е Лесен за носење, и вклучуваат преносни Чанта.Можете да inset на рачна ташна и го носат до салата од дома.Јога мат е направен од премиум TPE материјал, најдобар текстура за јога мат.Со nontoxic мирис.кога ќе се спореди со традиционалните не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Помине Сертификатот од страна на професионални лабораторија за стандард CA65 (САД Калифорнија Heavey метал) и да го Достигне (Европ опасни супстанции стандард).Двојно страна не се лизга текстура дизајн.Безбедност за да го направи јога или пилатес движење.Оптимален физички својства, нема толку дебелина или тенка.Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може да зафат подот стабилна.Мека не се лизга текстура.Производ Specification Size : 72 инчи од 24 инчи, 0.25-инчен(6 мм) дебелина.Тежина : 950g Material : TPEPackage вклучува : 1 јога мат, 1 преносни bag Note Actual Големина треба да биде 0.5-инчен отстапување се должи на рачно мерење, ве Молиме да се разбере.Крај на боја може да се разликуваат од екранот на вашиот мобилен телефон или компјутерски монитор поради разликата во агли на снимање.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбеди задоволни решение во рок од 24 часа.

Особините