.

Една Мечка Јога Мат Гроздобер Шарени Mandala Boho Племенски Етничка Уметност Шема Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива Кат Вежбање Мат за Пилатес До?

Една Мечка Јога Мат Гроздобер Шарени Mandala Boho Племенски Етничка Уметност Шема Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга

DEN 1564.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може да се стави во вашата патна торба или куфер, кој е многу лесен и удобен.Особено кога патувате, можете да ги со вас во секое време.Материјал : задниот дел е направен од еколошки и здрава увезени природна гума, и слични страна е изработена од микрофибер.Издржлив и може да се влечат, висока температура отпорни, водоотпорен, не се лизга.И подарите ЈОГА СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА.Перење инструкции : Користете ладна вода и влажна крпа за да ги избрише дамки.По бришејќи чист, сув воздух во сенка, ве молиме да не се изложуваат на сонце, ова во голема мера ќе го намали животот на јога мат.Прилики : Многу погодна дома, фитнес, јога сала, плажа парк и на други места, користете го ова за јога мат за јога, Пилатес, фитнес, аеробик и други спортови.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Една Мечка Детали за Производот Состојба : 100% Сосема Нов Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може да се стави во вашата патна торба или куфер, кој е многу лесен и удобен.Особено кога патувате, можете да ги со вас во секое време.Материјал : задниот дел е направен од еколошки и здрава увезени природна гума, и слични страна е изработена од микрофибер.И подарите ЈОГА СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА.Функција Издржлив и може да се влечат, висока температура отпорни, водоотпорен, не се лизга, мека и кожа-пријателски, добра апсорпција на вода.Наврати се Многу погодни дома, фитнес, јога сала, плажа парк и на други места, користете го ова за јога мат за јога, Пилатес, фитнес, аеробик и други спортови.Забелешка Ве Молиме 1.Вистинската боја може да биде мала разлика поради различни компјутерски пиксели. 2.Поради прирачник мерка, тоа им овозможува на 1-2 CM несовпаѓање.За Една Мечка Единствен е Една наша Носат бренд немилосрдна потрагата, ќе се најде за вашата љубов во повеќе производи и модел дизајни.Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.

Особините