.

Јога Мат, 4mm Дебели Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Подлога, ЕВА Вежба Подлога за Вежбање Фитнес, Пилатес Glute Мост, Лесни Cushioned Фитнес Мат Тренингот Мат Кат Обука В?

Јога Мат, 4mm Дебели Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Подлога, ЕВА Вежба Подлога за Вежбање Фитнес, Пилатес Glute Мост,

DEN 2325.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен и висока цврстина, трајни производи за употреба со носи погодност.Одлична за различни тренингот и салата за вежбање, како што се Јога, Пилатес, Медитација, итн.Водоотпорен и dustproof, чистење на едноставен погодност.Добра еластичност и висока затегнувачка цврстина, може да ја намали болката произведени помеѓу телото и на земјата.Големина : за 173cm x 60cm x 0.4 cm/67.47 x 23.79 x 0.16(aprpox). 1 .Големина : за 173cm x 60cm x 0.4 cm/67.47 x 23.79 x 0.16(aprpox)2 .Лесен и висока цврстина, трајни производи за употреба со носи погодност.3 .Одлична за различни тренингот и салата за вежбање, како што се Јога, Пилатес, Медитација, итн.4 .Водоотпорен и dustproof, чистење на едноставен погодност.5 .Добра еластичност и висока затегнувачка цврстина, може да ја намали болката произведени помеѓу телото и на земјата.Напомена : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.2.Ве молиме овозможи мало се разликува поради прирачник за мерење.Вклучени : 1 x Јога Мат.

Особините