.

MSI B450M-ПРО MAX ProSeries Плоча (ATX, 2-ро и 3-та Генерација, НА4, М. 2, USB 3, DDR4, DVI HDMI, Crossfire)

MSI B450M-ПРО MAX ProSeries Плоча (ATX, 2-ро и 3-та Генерација, НА4, М. 2, USB 3, DDR4, DVI HDMI, Crossfire)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддржува 1-во, 2-ро и 3-та Генерација AMD Ryzen Десктоп Процесори за Приклучок НА4. Поддржува DDR4 Меморија, до 4133 (ОК) MHz.Турбо М. 2 : Водење на PCI-E Gen3 x4 максимизира перформансите за NVMe врз основа SSDs.Аудио Поттик : Награда ушите со студиото одделение квалитет на звукот.X-Зголемете : Софтвер кој автоматски детектира и овозможува да се зголеми ефикасноста на било складирање или USB уред.

Особините