.

X-DREE 4pcs 1.5-инчен СТП Креветчето Матични Вртливата Рициново Ecru w Кочница(4pcs 1.5 pulgadas СТП cuna vástago giratorio Рициново Ecru w freno

X-DREE 4pcs 1.5-инчен СТП Креветчето Матични Вртливата Рициново Ecru w Кочница(4pcs 1.5 pulgadas СТП cuna vástago giratorio

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Креветчето Матични Рициново; Пакет Содржина : 4pcs x Креветчето Матични Рициново, 4pcs x Монтажа Штекер.Тежина : 260g; Материјал : СТП, Железо, Цинк Позлатен.Боја : Ecru; Димензија : 91 x 61 x 41mm / 3.6" x 2.4" x 1.6"(L*W*H).Тркала Дијаметар : 41mm / 1.5"(Diámetro де ла руеда : 41mm / 1.5' '.Матични Големина : 7.5 x 39mm / 0.3" x 1.53"(D*L)(Tamaño del vástago : 7.5 х 39 мм / 0.3' 'x 1.53' '(D * L). 4pcs 1.5-инчен СТП Креветчето Матични Вртливата Рициново Ecru w Brake Swivel пластични тркала и триење на матични планината.Со монтажа sockets вклучени за лесна инсталација.Близнаци тркала им овозможи на повеќе површина во контакт со подот и се движат во спротивни насоки за да се минимизира тепих влакна извртување.Лесно да се тркалаат на carpeted и тврди површини, за употреба на лесен мебел, јасли, playpens, и мали маси.Опис на Spanish4pcs 1.5 pulgadas СТП cuna vástago giratorio Рициново Ecru w freno Nombre del producto : Руеда де vástago де cuna; Contenido del paquete : 4pcs x Руеда де cuna, 4pcs x zócalo де montaje Peso : 260g; Материјал : СТП, Hierro, Zincado'Color : Crudo; Dimensión : 91 x 61 x 41 mm / 3.6' 'x 2.4' 'x 1.6' '(L * W * H) Diámetro де ла руеда : 41mm / 1.5' 'Tamaño del vástago : 7.5 х 39 мм / 0.3' 'x 1.53' '(D * L).

Особините