.

3Pcs Srttan Стомак Дренажа Масло од Ѓумбир, Стомакот Дренажа Масло од Ѓумбир, Стомакот исклучување Слабеење Масло Масажа на Стомакот, Природна Дренажа Ѓумбир Масло од С?

3Pcs Srttan Стомак Дренажа Масло од Ѓумбир, Стомакот Дренажа Масло од Ѓумбир, Стомакот исклучување Слабеење Масло Масажа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Папокот длабока апсорпција да се постигне ефикасно слабеење.Природна Дренажа Ѓумбир Масло Од Суштинско Значење Да Се Релаксираат Massager Течност.Ја подобрува крвта, се зголеми од витално значење течност циркулацијата на телото да се вклопуваат.Билни формула е направен од висок квалитет на џинџер екстракт.Со благи состојки, погоден за повеќе делови на телото. ✨Добредојдовте на нашиот магазин✨- FEACTURES : ➤Природните Ѓумбир Етерично Масло Беше Не-провокативен Својства, Масажа Масло за Болка во Мускулите, Помага да се Отфрли Студ и Влага и го Намалува Масното Ткива & Масните Клетки. ➤Ѓумбир Масажа Етерични Масла за СПА Тело Зацврстување. ➤Естетски ефекти : Хидрантни, навлажнувачки, зацврстување, ублажување на стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата. ➤Широка Употреба : нога бања, масажа, бања, арома, спа , Gua Ша , ароматерапијата. ➤Нега : нозете, колковите, вратот, тело, итн.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : џинџер екстракт Содржина : 10ml Држава : Течни Боја : светло жолта Инструкции : 1. Се земе мала количина на етерични масла 2. 2-3 капки на суштината поени на дланка, лесен за употреба 3. Еднакво се применува етерични масла на погодената област и масирајте нежно 4. Масажа додека се апсорбира 5. Потчукнете кожата со вашите прсти да апсорбираат масло Пакет се Вклучени : 3 Pcs Стомак Дренажа Ѓумбир Масло.

Особините