.

8 Pack Стомак Дренажа Ѓумбир Масло, Масло од Ѓумбир Лимфна Дренажа Масажа, Масажа на Телото Органски Ѓумбир Етерични Масла (8PCS)

8 Pack Стомак Дренажа Ѓумбир Масло, Масло од Ѓумбир Лимфна Дренажа Масажа, Масажа на Телото Органски Ѓумбир Етерични Масла

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потчукнете кожата со вашите прсти да апсорбираат масло Пакет се Вклучени : 2/3/5/8 /10 Компјутери Стомак Дренажа Ѓумбир Масло се ЗАБЕЛЕЖИ : Ако Абнормални на кожата или иритација на кожата, веднаш прекинете со употреба на тоа.Горат Масти природно без штета ефект. 【Стомак Дренажа Ѓумбир Масло】 : Природно го намалува екстра инчи на половината со исклучителна мешавина на слабеење масло таргетирање тврдоглав стомак маст.Длабока Релаксација, Намалување на Замор и Ублажување на Стресот.Поради разликата помеѓу различни монитори или боја одраз во мониторот осветлување,позадина итн, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Билни формула е направен од висок квалитет треба масло, екстракт. 【Природни Билни】 : Изработени од Џинџер екстракт & маслото од Јојоба, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло може да го намалите стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата.27inch Содржина : 10ml Држава : Течни Боја : светло жолта Користи : нога бања, масажа, бања, ароматерапијата, спа Нега : Стомакот, нозете, задникот, вратот, тело, итн.Карактеристики : папокот длабока апсорпција да се постигне ефикасно слабеење. Се земе мала количина на етерични масла 2.Ѓумбирот Етерични Масла Се Најдобро Знаете за Ублажување на Болката во Мускулите и Напнатост, ги Елиминираат Гас, го Намалува Отокот, да се Релаксираат Спазам, Поттик за Дигестивниот Здравје, се Промовира Циркулацијата на Крвта и Сл. Масажа додека се апсорбира 5.

Особините

Material:
ginger extract
Size:
2.6x8.3cm/1.02x3.27inch
Content:
10ml
State:
Liquid
Color:
light yellow
Uses:
foot bath, massage, bath, aromatherapy, spa
Care:
Belly, legs, buttocks, neck, body, etc.
Instructions:
1. Take a small amount of essential oil :
2. 2-3 drops of essence points on the palm, easy to use :
3. Evenly apply essential oils on the affected area and massage gently :
4. Massage until absorbed :
5. Flick the skin with your fingers to help absorb oil :
Package Included:
2/3/5/8 /10 Pcs Belly Drainage Ginger Oil :
NOTICE:
If Abnormal skin or skin irritation, immediately stop using it.
Due to the difference between different monitors or color reflection in the monitor lighting,background etc, the picture may not reflect the actual color of the item. :