.

TapePlanet Индустриски Стакло Текстил Лента се Тркалаат (1 x 18 Дворот (1 Ролна), 5 Мили)

TapePlanet Индустриски Стакло Текстил Лента се Тркалаат (1 x 18 Дворот (1 Ролна), 5 Мили)

DEN 681.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

За користење со топлина запечатување машини, пеглање и притискање на опрема.Карактеристики анти-стап својства.Општа цел заштита за жешка жица контакти.Индустриски Стакло Текстил Лента Не-стап површина штити топлина запечатување опрема и да ги зачувува расчистување време.Општа цел заштита за жешка жица контакти.Карактеристики анти-стап својства.За користење со топлина запечатување машини, пеглање и притискање на опрема.

Особините