.

01 02 015 Бебе Двојно Гради Пелени, Обновливи Памук Дише Бебе Крпа Пелени Нога Еластична Бенд Машина Перат за Внатрешна Отворено Носат(Малку Желка)

01 02 015 Бебе Двојно Гради Пелени, Обновливи Памук Дише Бебе Крпа Пелени Нога Еластична Бенд Машина Перат за Внатрешна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пари за Заштеда : Крпа пелени се поевтини од пелени и да се намали отпадот.Еднократно, добра за вашето бебе е кожата и животната средина.Спречи Leakag : Водоотпорен, со удобен еластична бенд е во прилог околу ногата за да се спречи протекување, вие не се грижите за да валкана облека или листови.Двојно Гради : Двоен редовите на прилепува дизајн, може да се прилагоди за да ја посакуваната големина од страна на кршење на различни копчето редови на пелена.Погоден за бебе од 0-2 години.Бебе Кожата Пријателски : Машина перат, и да стане повеќе абсорбента кога измиени.Микрофибер внесува(не се вклучени) имаат висок мекост и удобност, што може да го задржи вашето бебе е кожата сува и намалување на осип.Квалитет на Материјалот : Направен од висок квалитет на памучен материјал, дише и удобни за бебето е деликатна кожа, обезбедување на неверојатни користење на искуство.Функција : 1. Двојно редовите на прилепува дизајн, може да се прилагоди за да ја посакуваната големина од страна на кршење на различни копчето редови на пелена.Погоден за бебе од 0-2 години.2. Крпа пелени се поевтини од пелени и да се намали отпадот.Еднократно, добра за вашето бебе е кожата и животната средина.3. Направени од високо квалитетен памучен материјал, дише и удобни за бебето е деликатна кожа, обезбедување на неверојатни користење на искуство.4. Водоотпорен, со удобен еластична бенд е во прилог околу ногата за да се спречи протекување, вие не се грижите за да валкана облека или листови.5. Машина перат, и да стане повеќе абсорбента кога измиени.Микрофибер внесува(не се вклучени) имаат висок мекост и удобност, што може да го задржи вашето бебе е кожата сува и намалување на осип.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Крпа Diapers Material : Памук Пакет Листа : 1 x Бебе Крпа Пелени.

Особините

Item Type:
Baby Cloth Diapers
Material:
Cotton 
  :
Package List:
1 x Baby Cloth Diapers :