.

100pcs Микро Applicators Четки за Еднократна употреба Eyelash Продолжување Сочинуваат Маскара Четки за Eyelash Наставката - Розова, Б.К.-10467

100pcs Микро Applicators Четки за Еднократна употреба Eyelash Продолжување Сочинуваат Маскара Четки за Eyelash Наставката

DEN 117.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Расположливиот шминка алатки, мека допира .Чисти, санитарен и не lint.Лицето на дршката е мазна и должината е погодна да се одржи.Влакна совет е тесна и не е лесно да се падне од рачка, трајни, не floccule.Дршката е направена од еколошки пластика и висока цврстина.На влакна совети имаат кратки villi и добра адхезија.Ефикасно чистење за мали места.Лесен за користење : може да се скрши на пластична рачка за да се исполнат должината што треба лесно.Убавината bendable памук брис може да се bendable и не се деформирани.Мулти-Цел Алатки : овие микро четки не само совршен за шминка апликација, eyelash продолжување присад/отстранување и помине уметност,тоа исто така може да се врши со вас и се чуваат во козметички торба или ранец, погоден за семејството, салон, патување, запознавање, итн.Пакување : 100pcs микро апликатори четки.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Розова големина : 10.1 cm/4.0 инчен Карактеристики : 1. Карактеристики : расположливиот шминка алатки, меки и удобни да го допрам; чиста и хигиенски, без губење на косата.Површината на дршката е мазна и должина е погоден за држење на.На влакна совет е тесна, тоа не е лесно да падне на справи, и тоа е издржлив. 2. Изработен од пластика и абсорбента памук.Абсорбента памук е мека на допир, помалку иритирачки на кожата, и пластични стап е полесно да се работи.Овие микро четки со парична казна четка глави може да ви помогне да заврши досадни задачи како што се калемење трепките, што го прави работењето полесно и чување на чиста и хигиенски исправна. 3. Овие микро четки не се погодни само за шминка, калемење/отстранување на трепки и нокти уметност, но исто така многу погодни за стоматолошка употреба, сликарство, занаетите проекти и чистење на мали растојанија.Можете лесно да се пробие на пластична рачка за да се исполнат должината што треба.На мека четка може да биде свиткана на секој агол.Без никаков напор ги внесете мали место што сакате.Пакет се вклучени : 100 компјутери микро апликатори четки.

Особините