.

Eyelash четка - 20 компјутери за еднократна употреба око lash стапче и чешел апликатори во цевка - Make up алатка за eyelash продолжување резерви (Микс-20pcs)

Eyelash четка - 20 компјутери за еднократна употреба око lash стапче и чешел апликатори во цевка - Make up алатка за eyelash

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен Подарок за клиенти за eyelash продолжување уметници.Мал и Компактен : Елегантен и компактен цевки не само што направи погоден за патување, но јасно дизајн ви овозможува да видите на вашиот производ, и да го добиете оној што треба.Мултифункционален : Не само што овие се задржи вашата eyelash четка уредни и чисти, но цевките се исто така совршени за обезбедување и носење на вашиот малку потреби.Херметички и Вода Доказ : Овие цевки се, не само за еднократна употреба, но, исто така, херметички и водоотпорен да се обезбеди максимална безбедност, додека одржување на eyelash чистење со четка уредни.Мирис за Слободни : високо-квалитетни тест цевки направи сигурни дека тие не мириса така можете да ги користите удобно.Во потрага по совршено решение за вашиот пакет eyelash чистење со четка која е компактен, за еднократна употреба и можат да мултифункционален?Добро, да ги исполнуваат нашите малку расположливиот цевки кои доста се направи сè.Елегантни и компактен дизајн го прави лесен за патување додека јасно пакување ви овозможува пристап до вашиот потребни објект лесно.Тие не само што ќе се задржи вашиот eyelash четки уредни и чисти, но се совршени за обезбедување и носење на вашиот малку потреби.Овие цевки се за еднократна употреба, херметички и водоотпорен да се обезбеди максимална безбедност, додека одржување на eyelash чистење со четка уредни.На високо-квалитетни тест цевки направи сигурни дека тие не мириса така можете да ги користите удобно.Контејнерите доаѓаат со плута капа затка со избрани бои и дизајни.

Особините