.

LZYANG Завртка GB818 Крстот пан Главата на Завртката Пластика, Најлон Круг Глава на Машина Завртка со Рамна Глава Завртка (Големина : М4*20 (10 парчиња))

LZYANG Завртка GB818 Крстот пан Главата на Завртката Пластика, Најлон Круг Глава на Машина Завртка со Рамна Глава Завртка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина. 304 нерѓосувачки челик е еколошки, не-токсични и не-загадувачките. 304 нерѓосувачки челик има поголема цврстина.Не-rusting на 304 нерѓосувачки челик не покажат во влажна средина, и има силна анти-оксидација способност. 304 од не ' рѓосувачки челик материјал во комбинација со никел хром, зголемување на капиталните и отпорност на корозија.Издржливи и не е лесно да се оштетат.Лесно да се use304 нерѓосувачки челик е еколошки, не-токсични и не-загадувачките;304 нерѓосувачки челик има поголема цврстина.;Не-rusting на 304 нерѓосувачки челик не покажат во влажна средина, и има силна анти-оксидација способност.;304 од не ' рѓосувачки челик материјал во комбинација со никел хром, зголемување на капиталните и отпорност на корозија.Издржливи и не е лесно да се оштетат.;Убава и практична, издржливи.

Особините