.

uxcell M6x20mm Нерѓосувачки Челик Филипс Решетка Главата на Завртката Фитинг Бронза на Ѕвонење 12pcs

uxcell M6x20mm Нерѓосувачки Челик Филипс Решетка Главата на Завртката Фитинг Бронза на Ѕвонење 12pcs

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Филипс Решетка Главата на Завртката; Пакет Содржина : 12pcs x Филипс Решетка Главата на Завртката.Тежина : 54g; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Бронзени Тон; Димензија : 23.5 mm / 0.92"(Вкупната Должина).Глава Дијаметар : 9.8 mm / 0.38".Тема Големина : M6 x 20mm / 0.24" x 0.8"(D*L).Дизајниран со филипс решетка главата,изработени од нерѓосувачки челик материјал.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.

Особините