.

10Pcs Машина Завртки, М5 x 50mm Машина Завртки Филипс Крстот Круг Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки,(Aicosineg)

10Pcs Машина Завртки, М5 x 50mm Машина Завртки Филипс Крстот Круг Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

DEN 321.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Димензии】- Модел : M5 x 50mm; Завртка Должина : 50mm/1.97"; Теренот : 0.8 mm / 0.03"; Шапка дебелина : 3.25 mm/0.13"; Капа со дијаметар : 11.8 mm/0.46". 【Материјал】- Направени на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【Карактеристики на производот】- Тркалезна глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【Апликација】- Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 【Пакет Содржина】- 10pcs X Филипс Круг Главата Завртки.Mro Max 10pcs М5 x 50mm Филипс Круг Главата Завртки Функција : 1. 304 Нерѓосувачки челик Круг крстот главата на завртката се користи интензивно, каде што се зацврсти е потребно. 2. Широко се користи во индустријата за мебел, ветерна енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 3. Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Технички Параметри : Бренд : Mro Max Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Screw Ритам Тип : Филипс Cross Color : Сребро Сива Модел : M5 x 50mm Завртка Должина : 50mm/1.97"на Теренот : 0.8 mm / 0.03"Шапка дебелина : 3.25 mm/0.13"Шапка дијаметар : 11.8 mm/0.46"Пакет се вклучени : 10pcs Филипс Круг Главата Завртки.

Особините