.

FOMIYES Коктел Топката Стакло со Слама за да Пијат Пушач Креативни Коктел Коктел-Чаши Вино Стакло Новина Вино Чаша Шампањ Едреник Мартини Goblet Купот Храна Infuser Додаток 3

FOMIYES Коктел Топката Стакло со Слама за да Пијат Пушач Креативни Коктел Коктел-Чаши Вино Стакло Новина Вино Чаша Шампањ

DEN 772.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

еднократно, креативни и убава.Без разлика дали сте пиење вино или коктел, тоа ќе биде добар избор.На слама дизајн го прави лесен и полесно за вас да се напие.Ова стакло првенство е многу совршен за чување на виски, шампањ или други пијалаци.Овој коктел чаша е направен од високо квалитетен материјал стакло, кое е безбедно да се користи.Опис Коктел Топката Стакло со Слама за да Пијат Пушач Креативни Коктел-Чаши Јасно Коктел Вино Стакло Новина Вино Чаша Шампањ Едреник Мартини Goblet Купот Храна Infuser Додаток Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : Стакло.- Капацитет : 360ml Пакет Вклучувајќи 1 × првенство 1 × слама.

Особините