.

Outonda Фудбалски Тренер Одборот на Тренери Clipboard Тактички Магнетна Табла за Полнење, Магнетни Фудбал Тактика Одбор,Фудбал Магнетни Тактика таблата со исечоци со Сува

Outonda Фудбалски Тренер Одборот на Тренери Clipboard Тактички Магнетна Табла за Полнење, Магнетни Фудбал Тактика Одбор,Фудбал

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Играч брзо се разбира стратегија】 Користење на тренерскиот одбор во критични моменти ќе им помогне на играчите подобро да се визуелизира и да се разбере нивната позиција и пат на суд. 【Свитлива и Proble】Укината големина : 32*25 см/12.6*9.8 инчен,Ширевте големина : 54*32 cm/20.5*12.6 инч.Мала тежина и лесно да се носат со СТП прстен.Тоа е одлично за тренери, играчи и тимови на сите нивоа. 【Пишувате и да ги Избрише】непречено тренерот на одборот ви овозможува да се подготви различни стратегија линии, лесно пишување и лесно бришејќи-оф.Голем фудбалски тренер подароци за мажи. [Анти-изгубени] На анти-изгубени виткање дизајн може да се спречи загуба на додатоци.Магнетни дизајн, додатоци не ќе падне на земјата. 【Супериорен Материјал】 СТП кожа маска + Магнетни теренот + Пишувате и да ги избрише, со Висок квалитет стилски трајни тактики одбор, целокупната добар парче на опрема за било тренер. 【Играч брзо се разбира стратегија】 Користење на тренерскиот одбор во критични моменти ќе им помогне на играчите подобро да се визуелизира и да се разбере нивната позиција и пат на суд. 【Свитлива и Proble】Укината големина : 32*25 см/12.6*9.8 инчен,Ширевте големина : 54*32 cm/20.5*12.6 инч.Мала тежина и лесно да се носат со СТП прстен.Тоа е одлично за тренери, играчи и тимови на сите нивоа. 【Пишувате и да ги Избрише】непречено тренерот на одборот ви овозможува да се подготви различни стратегија линии, лесно пишување и лесно бришејќи-оф.Голем фудбалски тренер подароци за мажи. [Анти-изгубени] На анти-изгубени виткање дизајн може да се спречи загуба на додатоци.Магнетни дизајн, додатоци не ќе падне на земјата. 【Супериорен Материјал】 СТП кожа маска + Магнетни теренот + Пишувате и да ги избрише, со Висок квалитет стилски трајни тактики одбор, целокупната добар парче на опрема за било тренер.Пакет се вклучени : 1 x Фудбал Тактики Одбор 1 x Магнетното Маркер Пенкало, Напишете Слободно 24 x Магнет(22 за фудбал player, 2 за топката) 【Продавница со доверба】ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме на повеќето клиенти прашања во рок од 12 часа Можете исто така да изберете да го вратите производот и да се добие целосна наплата.

Особините