.

Под Оклоп Мажите Рација 2.0 Кратки Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Мажите Рација 2.0 Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Лесни, мазна поврзана ткаенина се движи со вас за супериорен мобилност.Водат-mesh назад & рамо панели испорача стратешки вентилација.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Лесни, мазна поврзана ткаенина се движи со вас за супериорен мобилност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Особините