.

KLgeri 5PCS Магнетни Децата Слика Рамка Ѕид Монтирани Магнетни Фото Рамка А3 А4 А5 Едноставна Уметност, Сликарство Прикажување Рамка Без Удирање со Рекламниот Постер Вис

KLgeri 5PCS Магнетни Децата Слика Рамка Ѕид Монтирани Магнетни Фото Рамка А3 А4 А5 Едноставна Уметност, Сликарство Прикажување

DEN 588.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име : 5pcs магнетни фото рамки.Материјал : пластични, магнетен материјал.Боја : златна, сребрена, црна ; Големина : A3[29.7*42cm, 5pcs ]; A4[29.7*21cm, 5pcs ]; А5[14.8*21cm, 5pcs ].Како да го користите : фото рамка е дизајниран како два слоја.Откине долниот слој од лепило за хартија и се држи директно на ѕидот, а потоа се стави на фотографија или слика, а потоа ставете го горниот слој на ПВЦ магнетни рамка, можете да го промените фото по волја, тоа е многу лесен за употреба; и Двете хоризонтални и вертикални верзии може да се користи, можете слободно според личните желби дизајн.Погоден за : детски цртеж дизајн, ѕидови, табли за пораки, постери, реклами, вовед, огласи, итн.Карактеристики : Нема потреба да стиска дупки, доаѓа со силна налепници, која може да биде лесно и директно инсталиран; Двоен слој за дизајн, магнетни рамка, тесни адсорпција, не е лесно да се падне, и лесно да се промени фотографии; Транспарентен ПВЦ рамка, три бои, со повеќе различни големини, за да ги задоволат вашите потреби Дизајн барања и барања за користење.Име : 5pcs магнетни фото рамки Материјал : пластични, магнетен материјал ја Боја : златна, сребрена, црна Големина : A3[29.7*42cm, 5pcs ]; A4[29.7*21cm, 5pcs ]; А5[14.8*21cm, 5pcs ].Како да го користите : фото рамка е дизајниран како два слоја.Откине долниот слој од лепило за хартија и се држи директно на ѕидот, а потоа се стави на фотографија или слика, а потоа ставете го горниот слој на ПВЦ магнетни рамка, можете да го промените фото по волја, тоа е многу лесен за употреба; и Двете хоризонтални и вертикални верзии може да се користи, можете слободно според личните желби дизајн.Погоден за : детски цртеж дизајн, ѕидови, табли за пораки, постери, реклами, вовед, огласи, итн.Карактеристики : Нема потреба да стиска дупки, доаѓа со силна налепници, која може да биде лесно и директно инсталиран; Двоен слој за дизајн, магнетни рамка, тесни адсорпција, не е лесно да се падне, и лесно да се промени фотографии; Транспарентен ПВЦ рамка, три бои, со повеќе различни големини, за да ги задоволат вашите потреби Дизајн барања и барања за користење.

Особините