.

L-COM - TRD695OD-250 - Ethernet Кабел, Cat6, 76.2 m, 250 фт, RJ45 Приклучок за RJ45 Приклучок, Црна

L-COM - TRD695OD-250 - Ethernet Кабел, Cat6, 76.2 m, 250 фт, RJ45 Приклучок за RJ45 Приклучок, Црна

DEN 679.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

L-COM - TRD695 OD-250 - Ethernet Кабел, Cat6, 76.2 m, 250 фт, RJ45 Приклучок за RJ45 Приклучок, Црна.Конектор за Полнач : RJ45 Приклучок за RJ45 Приклучок; Јакна Боја : Црна; Палета на производи : -; Должина на Кабел - Метрички : 76.2 m; LAN Категорија : Cat6; Должина на Кабел - Империал : 250ft;.

Особините