.

WICLLON 6-Светло Sputnik Лустери Црна Модерна Pendant Осветлување Тела Гроздобер Индустриски Таванот Виси Светла

WICLLON 6-Светло Sputnik Лустери Црна Модерна Pendant Осветлување Тела Гроздобер Индустриски Таванот Виси Светла

DEN 2543.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Класичен Дизајн】6 светилка со оружје се водат околу средината топката, покажува уникатен и доброто линија.Модерна и индустриски дизајн, додава стилски и елегантен изглед на вашиот дом, носи романтично осветлување ефект. 【Широка Примена】Убав избор за трпезарија, кујна островот, дневна соба, спална соба, ресторан, кафуле, хотел, farmhouse, библиотека, entryway, ходникот, коридор, foyer, скалите, итн. 【Прилагодување】Прилагодлива висина, rotatable оружје, скатен таванот прилагодлива.Можете да ја прилагодите sputnik лустерот на изглед ви се допаѓа. 【Сијалица Барање】E26 база светилки, max 60 W за секоја сијалица, компатибилен со блескаво, LED, CFL, итн.Тоа може да биде dimmable кога ќе се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch. (СИЈАЛИЦА НЕ Е ВКЛУЧЕН). 【Лесна Инсталација】Сите монтажа хардвер потребен е вклучена во пакетот, инсталацијата е брза и едноставна.Вкупно : 24.4" Ширина x 45.7" Висина.Крошна : 4.72" Кол.Висина : Прилагодлив, max 45.7".Ве молиме инсталирајте ја од лиценциран електричар.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се отсечени снабдувањето со електрична енергија пред инсталацијата.За подолг живот, ве молиме користете го во сува околина.

Особините