.

Бебе Се Релаксираат Хедли Двојно Рокер Стол, Бебе Бебе Соба Мебел, Taupe

Бебе Се Релаксираат Хедли Двојно Рокер Стол, Бебе Бебе Соба Мебел, Taupe

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чисти линии за современ стил и здрав изградба.За еден и пол пати како широк како редовни рокер да се обезбеди вас и вашето дете комплетна удобност.Има две-тон спротивставени welting и еспресо обоени рокер нозе.Минимална собранието е потребно.Достапна е во повеќе бои опции. 1-година ограничена гаранција.Производ димензии : 40.5"L x е 36,5"W x е 36,5"H. Седиште димензии : 32.5"W x 22.5"D. лимит на Тежина : 225 lbs.Net тежина : 70.5 lbs.Превозот димензии : 55.75"L x 35"W x 17.25"H. Бруто тежина : 82.76 lbs.Бебето се Релаксираат Хедли Двојно Рокер Стол е двојно забава на својата редовна лулка стол!За еден и пол пати како широк како редовни рокер, на Хедли ви овозможува да се релаксира удобно на вашето сопствено како и уживаат трошење на квалитетот време рамо до рамо со вашите малечки.Оваа тапациран лулка стол е совршено место да навивам за приказна време со вашето дете!Одликувајќи се со здрав изградба и цврсто дрво рокер нозе, овој рокер е сигурен да трае низ годините на градење спомени со вашето семејство.На ткаенина и две-тон welting даде ова парче зголемување на резолуцијата изгледа дека ветувања за да се надополни décors на било кој стил.На Хедли е кадифен и удобна благодарение на својата thickly поместена седиште перници и седиште назад!Што чекаш?Целото семејство ќе ви благодариме за додавање на Бебето се Релаксираат Хедли Двојно Рокер Стол за да вашиот расадник или дневна соба!Донесе незаменлива утеха на целиот ново ниво со Бебето се Релаксираат Хедли Двојно Рокер.Никогаш не снема простор за седење повторно и имаат слобода да се движат во врска, се водат надвор, или седат рамо до рамо со вашите најблиски!.Точно една и пол пати поширока од стандарден рокер, на Хедли е идеален за храна, приказна-време, или само savoring оние убава тивка моменти со вашите расте семејството.

Особините