.

КА-БАР БОРБА ПРОТИВ STRAIGHT EDGE НОЖ-ЗЕЛЕНИЛО ЗЕЛЕНА

КА-БАР БОРБА ПРОТИВ STRAIGHT EDGE НОЖ-ЗЕЛЕНИЛО ЗЕЛЕНА

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

11 3/4" во целина. 7" 1095 висока јаглероден челик сечилото со назад епоксидна боени и крв ритам.Линискиот зеленило зелена Kraton G справи со црна епоксидна прав обложен челик стража и pommel.Зеленило зелено стакло исполнет најлон обвивка. 11 3/4" во целина. 7" 1095 висока јаглероден челик сечилото со назад епоксидна боени и крв ритам.Линискиот зеленило зелена Kraton G справи со црна епоксидна прав обложен челик стража и pommel.Зеленило зелено стакло исполнет најлон обвивка.

Особините