.

Tanvika Миење Мека Круг Loofah Назад Сунѓерот Loofah за Капење) за Жени, Девојки, Мажите

Tanvika Миење Мека Круг Loofah Назад Сунѓерот Loofah за Капење) за Жени, Девојки, Мажите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мека Круг Loofah Назад Сунѓерот Loofah За Капење) За Жени, Девојки, Мажите.Здрав справи го прави напор за да стигнат до сите делови на вашето тело, што го прави лесно да се исчисти целата назад и подрачја кои се тешко да се постигне.Тоа е исто така корисни за вас да ги отстрани мртвите клетки на кожата кои автоматски ќе ви даде мазна, младешки, како и блескав кожата.Боја Може да се разликуваат, како според достапноста на акции, сите бои се атрактивни и имаат истите функции.Бања и Туш Сунѓерот Loofahs Exfoliating Издувам - Голема со Тело Измијте чистење.TANVIKA AGENCYTanvika Миење Капење Круг Loofah е направен од казна квалитетот на влакна кои се многу корисни за да разлиствам вашата кожа.Оваа Капење Scrubber, исто така, помага да ги отстрани мртвите клетки на кожата кои автоматски ќе ви даде мазна, здрава, енергична, и младешки и совршен блескав кожата.Tanvika Миење loofah loofa loufa luffa lufa pouf издувам poof scrunchie scrubber сунѓер е совршен за користење во туш и када, дека ќе се задржи вашата кожа здрава и мазни како никогаш порано.Нашите Направени Во Индија Loofah е Многу Економичен и Совршена за Целото Семејство.Tanvika Миење Loofah е многу мека и мазна со многу exfoliating моќ.Кога оваа loofa се користи за чистење, Само монета големина Пад на Тело Измијте се потребни за да се создаде добар богат пенливата од било туш гел или сапун.Нашите Scrubbers не се премногу голем и не се премногу мали, што го прави Tanvika Миење Loofah Совршен за мажите и жените го користат.Оваа мека и удобна бања loofa работи со секое Тело Измијте или Било Туш гел за да се произведе богата меурчиња, Која им помага да разлиствам на кожата и чистење на порите на кожата.Нашите Tanvika Миење scrunches Доаѓа Со Јамка прилог Кој помага да се Одржи на loofah додека го користите во туш.По употреба, исплакнете го со вода & обеси да се исуши за добра хигиена.Цел Tanvika Миење Мека Круг Loofah Назад Сунѓерот Loofah Назад Loofah Со Долга Рачка денес.

Особините