.

(100 компјутери) M10-1.5, DIN 6926, Метрички, Хексадецимален Најлон Вметнете Страната Стоп за Заклучување Ореви со Serrations, A4 Нерѓосувачки Челик

(100 компјутери) M10-1.5, DIN 6926, Метрички, Хексадецимален Најлон Вметнете Страната Стоп за Заклучување Ореви со Serrations,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Страната на орев делува како миење да се зголеми имајќи го на површината и се дистрибуираат товарот.Serrations се аглеста да се чува од ротирачки во насоката во која би се олабави fastener.Исто така познат како еластична запре ореви, ова само заклучување орев користи најлон јака што е отпорен на вртење.A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски одделение".Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.

Особините