.

Транспарентен Акрилик Тркалезна Плоча Plexiglass Пластична Фолија, Дебелина 4.0, со Дијаметар од 300мм (1 Парче)

Транспарентен Акрилик Тркалезна Плоча Plexiglass Пластична Фолија, Дебелина 4.0, со Дијаметар од 300мм (1 Парче)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Јасно Акрилик Тркалезна Плоча : Трајни, Времето, И Ув Отпорни, Нашата Транспарентна Акрилик Листови Понуди Супериорен Визуелна Јасност, Посилна Од Стаклени Панели.Големина : Акрилик Тркалезна Плоча Дебелина 4.0, со Дијаметар од 300мм (1 Парче).Повеќенаменски Проект Use – Овие Акрилик Plexiglass Листови Може Да Се Користи За Голем Број На Diy И Професионални Проекти, Како Што Ласерски Гравирани Сигнализацијата, Хоби Витрини, Уметност Заштитник, Tabletop Заштитник, Дома Décor, Shelving, И Повеќе.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ - Pet Пластика Имаат Висока Хемиска, Вода, Алкохол, Масло, Разредена Киселина, И Висока Боење Отпор.Акрилик Панел : двострано Заштитна Хартија, Без Гребнатини, Нема Штета.Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговор Во Рок Од 24 Часа.Опишете : Јасно Акрилик Тркалезна Плоча : Трајни, Времето, И Ув Отпорни, Нашата Транспарентна Акрилик Листови Понуди Супериорен Визуелна Јасност, Посилна Од Стаклени Панели.Двете страни со Заштитна Хартија.КОРИСТЕТЕ БЕЗБЕДНО : Транспарентна Акрилик Одбор Не Ќе се Скрши, Кога Тоа Е Скршен.На Акрилик Стакло Има Мазна Површина И Чисти Рабовите.Тоа Може Да Се Користи За Да Се Заврши Diy Проекти Со Деца.Тоа Е Добар Производ За Прикажување Фотографии Во Вашата Детска Соба Или Расадник.Мулти-цел : заштитници, транспарентен birdhouses, windows, осветлување апликации, манипулација, DIY hobbyist модели, оранжерии, аквариуми и други занаети, риба резервоарот опфаќа, baffles, пилешко куќи, прашина опфаќа, итн.Белешки : Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме да се Овозможи Мерење на Отстапување Од 1-5мм.

Особините